,

U Bukovici bandere postaju smrtonosna pretnja: Žižak „pojeo“ stub kablovskog operatera!(VIDEO)

U naselju Bukovica, nadomak Ivanjice, dogodio se incident koji je uznemirio meštane ovog mirnog kraja. Na putu kojim svakodnevno prolaze deca na putu do škole i vrtića, pala je bandera kablovskog operatera SBB, ugrožavajući bezbednost stanovnika.

Iako je slučaj odmah prijavljen centrali kompanije SBB u Beogradu,nema nikakve reakcije. Bandera i dalje leži nasred puta, predstavljajući opasnost za sve prolaznike. Meštani su ogorčeni i zabrinuti jer nije reč samo o neugodnosti već o realnoj pretnji po živote najmlađih.

„Deca svakodnevno prolaze ovuda, a šta da je neko naišao u trenutku kada je bandera pala? Ko bi odgovarao? Neverovatno je da smo svedoci ovakve nebrige!“ – komentariše Ceca jedna od stanovnika Bukovice.

Prilikom pregleda oštećene bandere, prizor koji su zatekli ostavio je meštane u šoku. Stub je potpuno uništen iznutra – pojedeni ostaci drveta jasno pokazuju da je žižak doslovno „pojeo“ konstrukciju. Na ivici raspadanja, bandera je bila tihi svedok neodržavanja i potpune nebrige.

„Kako je moguće da ovakve trule bandere uopšte budu u upotrebi? Ovo je kao da čekamo nesreću! Da li je potrebno da neko strada da bi se neko udostojio da reaguje?“ – besno zaključuje Ceca jedna od roditelja čija deca svakodnevno koriste taj put.

Stanovnici Bukovice zahtevaju hitnu intervenciju nadležnih, kako bi bandera bila uklonjena i zamenjena novom. Takođe, traže da se izvrši pregled svih bandera u ovom naselju, jer strahuju da je situacija sa preostalim stubovima jednako alarmantna.

Poruka meštana je jasna: sigurnost ljudi, a posebno dece, mora biti prioritet! Kome je stalo do toga? SBB, loptica je u vašem dvorištu.

Један одговор

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Slične vesti

Sport
Politika
Društvo