,

Ko je Petar Grojić, momak koji preti Zvezdi?

Ekipa Čačka 94 uspela je ne samo da izbaci, već i da u potpunosti, u svim segmentima igre, nadigra ABA ligaša iz istog grada, a to je samo potvrda fenomenalnog posla koji se radi u ovom klubu.

Do detalja pažljivo krpljen sastav tokom leta ima, narodski rečeno, i glavu i rep, a kao neko ko se posebno istakao u duelu sa Borcem bio je Petar Grojić, momak koji je ove sezone u profesionalne vode ušao prilično tiho, ali je vrlo brzo napravio veliki bum. Košarkaške korake započeo je u rodnoj Ivanjici ali su ga putevi odveli preko Arilja do Čačka.

Novu priliku da zablista, Grojić će imati u polufinalu Kupa Radivoja Koraća protiv Crvene zvezde koja je eliminisala FMP.

KSS

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Slične vesti

U NEDELJU BEZ STRUJE IVANJICA

У оквиру активности на припреми дистрибутивног система за предстојећу сезону и обезбеђивања стабилног снабдевања електричном енергијом, на основу захтева Регионалног диспечерског центра Ваљево на одржавању

Pročitaj više
Sport
Politika
Društvo