,

Pomerena projekcija crtanog filma „Božić bata i čarobni panj“

Film „BOŽIĆ BATA I ČAROBNI PANJ“, Dom kulture Ivanjica-Plava sala, planiran 13 decembra iz tehničkih razloga pomera se za 16. decembar u 18 časova.
Skoro je Božić u malom gradu u Pirinejima. Olencero je šarmantni starac koji otelotvorava duh Božića i deli poklone lokalnoj dečurliji. Već su mu stigla pisma od sve dece u dolini, a on posmatra njihovo ponašanje pomoću „čarobnog panja“ koji loži u svom kaminu da vidi da li zaslužuju poklone.
Zli biznismen dolazi u grad da ubedi stanovnike da mu prodaju šumu. Tvrdi da će brinuti o njoj, a u stvari namerava da je poseče i da sagradi skijaški kompleks. Jedan njegov saradnik krade od Olencera čarobni panj i sva dečija pisma, dovodeći u opasnost Božić i mogućnost da deca dobiju poklone. Anhe, siroče, pomaže Olenceru da ispravi stvari na vreme. Uz pomoć druge dece iz sela, prolaze kroz opasnosti i avanture, sve dok se stvari ne vrate u normalu u dolini i stvore se uslovi da Božić proslavi kako dolikuje.
Cena karte: 200 dinara.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Slične vesti

Sport
Politika
Društvo