,

Ivanjički Radikali održali godišnju skupštinu(VIDEO)

Ivanjički opštinski odbor SRS-a je održao redovnu godišnju skupštinu odbora, bilo je reči o organizaciji stranke, kao i o budućem delovanju. Ovoj skupštini su prisustvovali i funkcioneri SRS-a Predrag Marinković i Zoran Borjan. O svemu više govori prvi čovek Ivanjičkih radilaka dr Tatomir Baković.

SRS nije osvojila dovoljan broj glasova za ulazak u republički parlament, ali ipak interesovanje za  pridruživanje ovoj organizaciji i dalje traje.

Podsećamo da je u Ivanjici SRS u koaliciji sa vladajućom SNS, a Dane Aničić je član opštinskog veća.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Slične vesti

POTREBNI PEKARI

Pekari Žitopromet iz Ivanjice potrebni pekari sa iskustvom za rad u proizvodnji. Nude mogućnost stalnog zaposlenja u stabilnom kolektivu. – Prijave i više informacija: 066/864-0000 Pridružite se našem timu!  

Pročitaj više
Sport
Politika
Društvo