Najbolji doživljaj i provod je u hotelu Park i Vodopad u Ivanjici!

Povodom predstojećeg praznika žena, Hotel Park i Restoran Vodopad pripremili su bogat i pažljivo osmišljen program koji garantuje nezaboravan provod i vrhunsku atmosferu.

Hotel Park – svečana proslava 7. marta

U petak, 7. marta, u svečanoj sali hotela Park biće organizovana proslava Dana žena uz svečanu večeru i neograničeno domaće piće. Za sjajnu atmosferu zadužen je Akustik bend iz Užica, koji će se pobrinuti za muziku i dobro raspoloženje tokom cele večeri.

Cena ulaznice iznosi 3.500 dinara.

Informacije i rezervacije na telefone:
032/661-397
065/833-81-00

Organizatori poručuju – Dan žena se ne čestita porukom, već doživljajem, a hotel Park i ove godine nudi upravo takvo veče za pamćenje.

Restoran Vodopad – slavlje 7. i 8. marta

Za dame koje žele da praznik proslave tokom dva dana, restoran Vodopad organizuje proslavu 7. i 8. marta uz neograničenu hranu i piće i odličnu atmosferu. Za muziku su zaduženi Mićo Vili i Anđela, koji garantuju veselo raspoloženje i dobar provod do kasno u noć.

Cena ulaznice je 3.600 dinara.

Rezervacije su u toku na telefon:
065/833-81-06

Izaberite svoj datum, okupite prijateljice, koleginice i drage osobe i obeležite Dan žena na način koji zaslužujete – uz muziku, bogatu trpezu i atmosferu za pamćenje.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Slične vesti