Прави пролећни дан – температура до 22 степена

У већем делу земље претежно сунчано. Једино се на југу и истоку понегде очекује краткотрајна киша или пљусак с грмљавином. Биће пријатно топло, највиша температура између 18 степени и 22 степена.

У Београду претежно сунчано уз променљиву облачност и топло. Ветар слаб до умерен северозападни. Јутарња температура од 6 до 9, а највиша дневна око 21 степен.

Прави пролећни дан – температура до 22 степена

У недељу топло са дужим сунчаним интервалима и највишом дневном температуром од 21 до 23 степена.

Киша и краткотрајни локални пљускови биће ређа појава и очекују се углавном у брдско-планинским пределима југозападне, јужне и источне Србије.

У првој половини следеће седмице у свим пределима нестабилно, са честом кишом, пљусковима и грмљавином и са условима за локално већу количину падавина.

Од уторка свежије, а постепена стабилизација времена очекује се од четвртка.

RTS

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Slične vesti

Sabor u Kovilju – u subotu, 26. jula 2025. godine

У суботу 26.јула 2025.године, поводом славе манастира Светог Архангела Гаврила у Kовиљу,  Дом културе Ивањица и Удружење изворних певачких група „Стари Влах“ Ивањица,  организују културно-уметнички

Pročitaj više
Sport
Politika
Društvo