Održano je 28. skupštinsko zasedanje. Bilo je izmena dnevnog reda, a zamenik predsednika SO Ivanjica Bili Vulović je podneo ostavku, tako da ćemo na narednom zasedanju imati i izbor novog zamenika predsednika skupštine. Današnje zasedanje je trajalo nepuna dva sata, izvestioci su govorili o neophodnosti neposednih pogodbi, dok je predočeno javnosti i izveštaj o radu i poslovanju JKP Ivanjica, naravno da smo imali prilike da čujemo i izveštaj iz JKP Duboko Užice, o svemu nam je detaljno rekao predsednik opštine Ivanjica Momčilo Mitrović.

„Novostep“ stigao u Javor biznis centar u Ivanjici(VIDEO)
U Javor biznis centru u Ivanjici danas je svečano otvorena nova maloprodaja firme „Novostep“, koja se bavi prodajom svih vrsta elektromaterijala i rasvete. Vlasnik firme,
Један одговор
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić sazvao je za 27. maj sednicu Skupštine SNS, objavljeno je danas.
Kako se navodi na sajtu SNS, u pitanju je vanredna sednica stranačke skupštine.
Na sajtu se ne navodi dnevni red ali je Vučić ranije najavio da posle te sednice više neće biti na čelu stranke.
U izjavi za medije Vučić nije rekao ko su kandidati da ga zamene na čelu vladajuće SNS.