,

Dodela priznanja za nagrađene radove na konkursu „Krv život znači“

Crveni krst Ivanjica je 8.05 kao jednu od aktivnosti u okviru nedelje Crvenog krsta, u Plavoj sali Doma kulture Ivanjica realizovao dodelu priznanja za predškolce, učenike i volontere koji su na
lokalnom nivou nagrađeni za najbolje likovne i literarne radove, kao i najbolje video spotove u okviru Konkursa” Krv život znači”. Ivanjičani su osvojili dve nagrade na republičkom nivou.Volonteri Omladinske terenske jedinice su osvojili prvo mesto u kategoriji video spota.Rad PU "Bajka" iz Ivanjice je na republičkom konkursu osvojio je treću nagradu u kategoriji
likovnih radova predškolskog uzrasta, a u konkurenciji je bilo čak 113 predškolskih ustanova sa 3.272 rada .Ovo je veoma veliki uspeh , jer je na republičkom nivou učestvovalo 38.572 radova u svim kategorijama.

SPISAK NAGRAĐENIH NA KONKURSU KRV ŽIVOT ZNAČI 2024.

LIKOVNI RADOVI PREDŠKOLCI
1. Grupni rad – Una Grozdanić, Radovan Grujović, Kata Dukić, Andrej Jovanović, David Luković, Sofija Milinković, Matija Milovančević, Mihailo  Milenković, Lazar Nenadić, Stefan Nešovanović, Milica Radivojević, Đorđe Takosić, Kalina Šuluburić – PU „Bajka“, objekat „Đurđevak“ – vaspitač Milica Ćirić
LIKOVNI RADOVI OD 1-4 RAZREDA
1. Lazar Avramović – 1. razred– OŠ „Vučić Veličković“ Međurečje – nastavnik Danka Lišanin

2. Kristina Stevanović – 1. razred – OŠ „Kirilo Savić“ – nastavnik Nevena Nenadić
3. Kristina Milutinović – 3. razred – OŠ „Kirilo Savić“ – nastavnik Aleksandra Danilović
4. Nikolina Stevanović – 4. razred – OŠ „Kirilo Savić“ – nastavnik Olivera Lalić
5. Ana Maričić – 3. razred – OŠ „Kirilo Savić“
6. Dunja Mitrović – 3. razred – OŠ „Kirilo Savić“
7. Ana Đoković – OŠ „Kirilo Savić“ – nastavnik Velimir Janković
8. Nikolija Jovanović – 2. razred – OŠ „Milinko Kušić“ – nastavnik Biljana Sekulić
9. Ognjen Dukić – 2. razred – OŠ „Milinko Kušić“ – nastavnik Biljana Sekulić
10. Ena Milutinović – 3. razred – OŠ „Milinko Kušić“ Bukovica – nastavnik Nataša Milićević
11. Đurđa Parezanović – 4. razred – OŠ „Vučić Veličković“ Međurečje – nastavnik Jelena Samardžić
12. Maja Poledica – 3. razred – – OŠ „Milan Vučićević Zverac“ Bratljevo – nastavnik Biljana Mijatović
13. Teodora Poledica – 3. razred – – OŠ „Milan Vučićević Zverac“ Bratljevo – nastavnik Biljana Mijatović
LIKOVNI RADOVI OD 5-8 RAZREDA
1. Nenad Bojović – 8. razred – OŠ „Kirilo Savić“ – nastavnik Aurora Pivljaković
2. Anđela Nešović – 7. razred – OŠ „Milan Vučićević Zverac“ Bratljevo – nastavnik Biljana Novaković
3. Marija Jelić – 8. razred – OŠ „Milan Vučićević Zverac“ Bratljevo – nastavnik Biljana Novaković
4. Anđela Popović – 5. razred – OŠ „Prof. dr. Nedeljko Košanin“ Devići – nastavnik Jasmina Tankosić

5. Ana Radovanović – 7. razred – OŠ „Prof. dr. Nedeljko Košanin“ Devići– nastavnik Jasmina Tankosić
6. Teodora Marković – 5. Razred – OŠ „Prof. dr. Nedeljko Košanin“ Devići– nastavnik Jasmina Tankosić
7. Irena Milutinović – 6. razred – OŠ „Vučić Veličković“ Međurečje – nastavnik Jasmina Tankosić
8. Lazar Samardžić – 5. razred – OŠ „Vučić Veličković“ Međurečje – nastavnik Jasmina Tankosić

LITERARNI RADOVI 1-4 RAZREDA
1. Željko Nešković – 4. razred – OŠ „Kirilo Savić“ – nastavnik Danijela Bradić
2. Nikola Stamatović – 4. razred – OŠ „Mićo Matović“ Močioci – nastavnik Binjana Rabrenović

VIDEO SPOT
OTJ CK Ivanjica
1. Zorana Vukićević
2. Nina Mizdraković
3. Bojana Bojović
4. Mateja Zarić
5. Dušan Marković
6. Teodora Dabović
7. Andrija Babić
8. Nađa Kostić
9. Nikolina Dramićanin
10. Aleksandra Kolarević
11. Marija Filipović
12. Lazar Samardžić
13. Sunčica Kurćubić
14. Dijana Ristić
15. Milinko Đokić
16. Sara Milutinović
OŠ „Mićo Matović“ Katići
1. Ivana Ocokoljić
2. Marija Drašković
3. Ana Munitlak
4. Radovan Matović

Nastavnik Marija Vuković Đedović

NASTAVNICI:
OŠ „Nedeljko Košanin“ Devići:
1. Jasmina Tankosić
OŠ „Vučić Veličković“ Međurečje:
1. Jasmina Tankosić
2. Jelena Samardžić
OŠ „Milan Vučićević“ Zverac Bratljevo:
1. Marina Đurić
2. Biljana Novaković
3. Biljana Mijatović
PU „Bajka“ – objekat „Đurđevak“:
1. Milica Ćirić
OŠ „Milinko Kušić“ Bukovica:
1. Nataša Milićević
OŠ „Milinko Kušić“:
1. Biljana Sekulić
OŠ „Kirilo Savić“:
1. Snežana Aleksić
2. Mirjana Kovačević
3. Olivera Lalić
4. Aleksandra Danilović
5. Nevena Nenadić
6. Aurora Pivljaković
7. Danijela Bradić
8. Velimir Janković
OŠ „Mićo Matović“ Katići:
1. Marija Vuković Đedović
OŠ „Mićo Matović“ Močioci:

1. Biljana Rabrenović

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Slične vesti

Sport
Politika
Društvo