Predsednik opštine ugostio mlade boksere iz porodice Fetahi

Danas, 9. decembra, predsednik opštine Ivanjica, Aleksandar Mitrović, ugostio je Hamdiju, Valentina i Elvisa Fetahija – mlade nade ivanjičkog bokserskog kluba. Tom prilikom uručio im je simbolične nagrade kao mali znak pažnje za dosadašnje sportske rezultate.Među Ivanjičanima koji prate sportska dešavanja dobro su poznati uspesi mladih boksera iz svima drage i cenjene porodice Fetahi. Predsednik opštine pohvalio je ove uspešne omladince i zahvalio im što Ivanjicu predstavljaju na dostojan i ponosan način.

U neformalnom, prijateljskom razgovoru govorilo se i o tome na koji način se može dodatno pomoći porodici Fetahi, kako bi mladi sportisti imali još bolje uslove za napredak. Ovi divni i talentovani momci, koji s ponosom oko vrata nose osvojene medalje na početku svojih karijera, mogu da posluže kao primer svojim vršnjacima – dokaz da se rad, trud i upornost uvek isplate.

Hamdi, Valentino i Elvis postavili su visoke ciljeve i veruju da će njihovi snovi uz posvećenost i podršku postati stvarnost. Opština Ivanjica će nastaviti da prati njihov rad, podržava ih i želi im uspeh na svakom koraku.

Posebno treba istaći da je njihov napredak nezamisliv bez stručnog vođenja trenera Vlade Boškovića, koji godinama pokazuje kako izgleda predani rad ljudi koji vole decu i posao kojim se bave. Njegova posvećenost i znanje ključni su u stvaranju uspešnih mladih sportista.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Slične vesti

Ko će biti bez struje

У оквиру припрема дистрибутивног система за предстојећу сезону и у циљу обезбеђивања стабилног и поузданог снабдевања електричном енергијом, огранак Електродистрибуција Чачак – Погон Ивањица изводиће

Pročitaj više