Sigurna penzija i dostojanstven život za naše najstarije

U Guča je 24. februara održana tribina Republički fond za penzijsko i invalidsko osiguranje, na kojoj se okupilo oko 350 penzionera opštine Lučani. U otvorenom razgovoru sa građanima govorili su direktor Fonda Relja Ognjenović, predsednik Savez penzionera Srbije prof. dr Andreja Savić i predsednik opštine Milivoje Dolović.

Ovaj skup nije bio samo informativnog karaktera – bio je dokaz odgovorne politike koja sluša svoje najstarije sugrađane. Razgovaralo se o unapređenju penzijskog i invalidskog osiguranja, kvalitetu usluga, bržem rešavanju zahteva i dodatnim pogodnostima za penzionere.

Naš cilj je jasan:

  • Redovne i sigurne penzije

  • Bolji društveni standard za penzionere

  • Dostupnije i efikasnije usluge

  • Veća podrška kroz lokalne i državne programe

Okupljanje velikog broja penzionera pokazuje poverenje u politiku stabilnosti, odgovornosti i brige o svakom građaninu. Nastavićemo da radimo na merama koje obezbeđuju finansijsku sigurnost, socijalnu zaštitu i aktivno uključivanje penzionera u društveni život.

Jer društvo koje brine o svojim najstarijima – gradi sigurnu budućnost za sve.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Slične vesti